Electrostim Iasi, Romania Electrostim Iasi, Romania
Stimulare electrica functionala
Electrostim - Stimulare electrica functionala
 

Home
Stimularea electrica functionala
Neurostimulatoare
Interfata Creier-Calculator
Echipament BCI
Cursuri
Curs FES 2015
Curs FES 2014
Curs FES 2013
Curs FES 2012
Curs FES 2011
Curs FES 2010
Curs FES 2009
BCI workshop
Curs FES 2008
Curs FES 2007
Curs FES 2006
Cursanti FES 2015
Cursanti FES 2013
Cursanti FES 2012
Cursanti FES 2011
Cursanti FES 2010
Cursanti FES 2009
Cursanti FES 2005-2008
Imagini curs 2015
Imagini curs 2013
Imagini curs 2011
Imagini curs 2010 - 1
Imagini curs 2010 - 2
Imagini curs 2009 - 1
Imagini curs 2009 - 2
Imagini curs 2008 - 1
Imagini curs 2008 - 2
Imagini curs 2007 - 1
Imagini curs 2007 - 2
Imagini curs 2006
Filme exercitii FES
 
Articole din media
Legaturi utile
Despre noi
Contact
 
EnglishEnglish version


Participanti la cursurile FES 2013

Participanti la cursurile FES 2013, Iasi, Romania

No Name (Nume) Working place (loc de munca) Tel Email
1 David Razvan Kinetoterapeut, Bucuresti, 0723668230 dav3s20@yahoo.com
2 Bratu Gheorghe Kineto Bucuresti, Kinetoterapie la domiciliu, 0730002383 gheorghebratu_83@yahoo.com
3 Andrei Zala Spitalul Moinesti 0752.411.223 andrei_zala@yahoo.com
4 Goga Ioan - Bogdan Kinetoterapeut, Spitalul Clinic Fundeni Sectia II Neurologie 0737147895 bogdan.goga@ymail.com
5 Serea Florin IEEIA Iasi, drd 0753453664 sereaflorin@gmail.com
6 Sergiu Hartopanu IEEIA Iasi, drd 0740705117 sergiu_hartopanu@yahoo.com
7 Poenaru Marius Kinetoterapeut, Lokomed Bucuresti - poenaru.marius@lokomat.ro
8 Serdaru Dragos Kineto Iasi 0742641162 serdarud@yahoo.com
9 Padurariu Tiberiu fiziokinetoterapeut Consulting Partener S.R.L. 0752406376 tibi.padurariu@yahoo.com
10 Badea Letitia Dr.neurolog, Spitalul Ramnicu Valcea 0766207970 leti_badea@yahoo.com
11 Motorga Ion Obada Master, Bioinginerie, Cimpulung Moldovenesc 0744489685 ionmotorgaobada@yahoo.com
12 Rudac Florentina Andreea UMF Iasi - rudac.andreea@yahoo.com
13 Angelo Bulboaca Spitalul de Recuperare, Neurologie, Cluj-Napoca - Angelo.bulboaca@yahoo.com


sus
 
  © Electrostim 2006 - 2017