Electrostim Iasi, Romania Electrostim Iasi, Romania
Stimulare electrica functionala
Electrostim - Stimulare electrica functionala
 

Home
Stimularea electrica functionala
Neurostimulatoare
Interfata Creier-Calculator
Echipament BCI
Cursuri
Curs FES 2015
Curs FES 2014
Curs FES 2013
Curs FES 2012
Curs FES 2011
Curs FES 2010
Curs FES 2009
BCI workshop
Curs FES 2008
Curs FES 2007
Curs FES 2006
Cursanti FES 2015
Cursanti FES 2013
Cursanti FES 2012
Cursanti FES 2011
Cursanti FES 2010
Cursanti FES 2009
Cursanti FES 2005-2008
Imagini curs 2015
Imagini curs 2013
Imagini curs 2011
Imagini curs 2010 - 1
Imagini curs 2010 - 2
Imagini curs 2009 - 1
Imagini curs 2009 - 2
Imagini curs 2008 - 1
Imagini curs 2008 - 2
Imagini curs 2007 - 1
Imagini curs 2007 - 2
Imagini curs 2006
Filme exercitii FES
 
Articole din media
Legaturi utile
Despre noi
Contact
 
EnglishEnglish version


Participanti la cursurile FES 2011

Participanti la cursurile FES 2011, Iasi, Romania

No Name (Nume) Working place (loc de munca) Tel Email
1 Gelu Raducanu Firma: ASKLEPEION, Cluj-Napoca, Cluj, Romania, Medic MG, Fiziokinetoterapeut +40745386543 gelu.raducanu@clicknet.ro
2 Victor Amaritei Kinetoterapeut , SMURD Bucuresti +40766212 517 victor.amaritei0@gmail.com
3 Mihai Roca Clinica de Pneumologie Iasi,doctorand UMF Iasi +40721661446, +40757046544 mihai.roca@d.umfiasi.ro, roca2m@yahoo.com
4 Mihaela Zavada Inginer si tehnician maseur. Elipetromed, Piatra-Neamt +40745411481 toomezada@yahoo.com
5 Corbu Constantin Marian Memory Hospital Iasi, kinetoterapeut +40742451581 marian_crb@yahoo.com
6 Ana-Maria Lupusoru Fiziokinetoterapeut, Sp.Clinic de Urgenta Militar din Iasi +40788430385 sau +40755269749 anamariafox@yahoo.com
7 Cristina Stefanescu Medic primar balneologie SPITAL DE RECUPERARE, BORSA, MARAMURES +40745932860 cristina_stefanescu_mm
@yahoo.com
8 Mihai Borleanu Medic specialist balneologie SPITAL DE RECUPERARE, BORSA, MARAMURES +40723693691 mihai_borleanu@yahoo.com
9 Luminita Fluerariu UMF Iasi - haragacluminita@yahoo.com
10 Cazuc George Spitalul Clinic de Recuperare Iasi +40757994560 george0285@yahoo.com
11 Antonela Curteza UTI Iasi - acurteza@gmail.com
12 Macovei Laura UTI Iasi - lmacovei55@yahoo.com
13 Irimia Danut- Constantin UTI Iasi +40745507113 danut.irimia@gmail.com


sus
 
  © Electrostim 2006 - 2017